Tag Archives: eskişehir beton kesme

Karot Nasıl Alınır…

Karot nasıl alınır? Karot alma nedir? sorunun cevabı ile birlikte bu konu daha iyi anlaşılacaktır.

Karot bir makina yardımı ile alınır. Karot makineleri olarak isimlendirilen, ucu silindir şekilde boş bir kovandan oluşan makineler kullanılarak karot alma işlemi gerçekleştirilir. Karot alma işlemi amaca uygun olarak öncelikle yerin tespiti yapılır. Karot alma işlemi dayanıklık testi gibi gereklerle yapılacaksa bilimse verilere göre yer tespiti yapılmalı yapıya zarar en düşük düzeyde olmalıdır. Karot nasıl alınır konusunda uzman olmayan kişilerce yapılan karot alma işlemleri çok büyük sıkıntılara sebebiyet verebilir.

 

Karot nasıl alınıra cevap olarak, yer tespiti yapıldıktan sonra, ölçümler yapılarak işaretlemeler yapılır. Sonrasında karot makinası, uygun çapta karot ucu, soğutmak için su vs hazırlıklar tamamlanır. Karot makinası ölçümlerle tespir olunan yere monte edilir. Sonrasın karot alma makinesi çalıştırılır. Aşırı zorlamadan devam ederek delmekte ve ilerlemekte ustanın tecrübesi önemlidir. İşlem tamamladıktan sonra karot makinesi bulunduğu yerden, aynı doğrultuda hassas bir şekilde çıkartılır. Karot olarak isimlendirilen parça çıkartılır.

Tags: , , ,

Derz Kesme Asfalt Kesme Eskişehir

ASKarot derz kesme firması tüm derz kesimi hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Firmamız Türkiye’nin tüm illerinde derz kesme alanında çalışıyor.

Derz kesme-Asfalt Kesme, zeminlerin özel olarak tasarlanmış elektrik ya da akaryakıtla çalışan kesme makinaları ile kesilmesi işlemidir. En önemli özelliği, titreşim olmamamasından dolayı kesim yapılan bölgede istenmeyen çatlakların oluşmasını engellemesidir. Ayrıca diğer yöntemlere nazaran oldukça hızlı ve sessiz bir kesme metodudur.

Derz Kesme-Asfalt Kesme Nerelerde Uygulanır:

•  Asfalt işlemleri
•  Dilatasyon derzleri
•  Havalandırma boşlukları
•  İnşaat ihtiyaçları
•  Kanal veya su gideri açma
•  Kontrol derzleri
•  Merdiven boşlukları
•  Şaft boşlukları
•  Şap çizgileri hazırlama (otopark, alışveriş merkezi, fabrika, vs.)
•  Yağmurluk ve su kanalları

Tags: , , ,

Acil : Beton Kesme Eskişehir Hızlı Çözüm Profesyonel Ekipman

Karot ile beton delme, (beton kesme eskişehir), elmaslı raylı kesme, hidrolik derz kesme, demir filiz ekme, kimyasal ankraj, beton kırma, tel halatlı beton kesme, beton çatlatma, carbon plaka ve elyaf ile güçlendirme alanlarında hizmet vermektedir.Eskişehir’in tüm ilçelerinde de (Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı) hizmetlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Eskişehir’de hizmet verdiğimiz doğrudur…

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Beton Kesme Eskişehir

Eskişehir Beton Kesme : Beton kesme uygulamalarda bir çok alanlarda kullanılmaktadır. Eskişehir beton kesme işlerine olan ihtiyaç hızlı gelişmeye paralel olarak sürekli artmaktadır. ASKAROT uzun yılların tecrübesi ile Eskişehir beton kesme işlerini, son teknoloji ürünü makinalarla, usta operatörleri ile, müşteri memnuniyetini sağlayarak sürdürmektedir. Beton kesme uygulamalalarında, derz ile beton kesme, karot makinaları ile beton kesme, hifrolik raylı testere ile beton kesme, halatlı beton kesme teknikleri kullanılmaktadır.

Tags: ,

Beton Kesme Eskişehir

Beton Kesme Eskişehir !, Eskişehir ilinde Beton Kesme ve Karot işlerinde En Uzman firma askarot firmasının eskişehir web sayfası, ankara konya bursa illeride aktif olduğu kadar eskişehir ilindede aktif olan Askarot eskişehir 7 ci şubesinide eskişehir iline açmıştır,eskişehir ilinde beton kesme karot,derz kesimi,beton delme işlerinde aktif rol üstlenen askarot firmasının web sitesi artık aktif durumdadır,beton kesme eskişehir işlerinizde arayacağınız uzman kadrosuyla askarot eskişehir hizmetinizdedir.

Tags: , ,
Bize Hemen Yazın