Tag Archives: karot eskişehir

Derz Kesme Asfalt Kesme Eskişehir

ASKarot derz kesme firması tüm derz kesimi hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Firmamız Türkiye’nin tüm illerinde derz kesme alanında çalışıyor.

Derz kesme-Asfalt Kesme, zeminlerin özel olarak tasarlanmış elektrik ya da akaryakıtla çalışan kesme makinaları ile kesilmesi işlemidir. En önemli özelliği, titreşim olmamamasından dolayı kesim yapılan bölgede istenmeyen çatlakların oluşmasını engellemesidir. Ayrıca diğer yöntemlere nazaran oldukça hızlı ve sessiz bir kesme metodudur.

Derz Kesme-Asfalt Kesme Nerelerde Uygulanır:

•  Asfalt işlemleri
•  Dilatasyon derzleri
•  Havalandırma boşlukları
•  İnşaat ihtiyaçları
•  Kanal veya su gideri açma
•  Kontrol derzleri
•  Merdiven boşlukları
•  Şaft boşlukları
•  Şap çizgileri hazırlama (otopark, alışveriş merkezi, fabrika, vs.)
•  Yağmurluk ve su kanalları

Tags: , , ,

Beton Kesme Eskişehir Uzmanlığımıza güvenin 444 6 380

En zorlu beton kesme işlerini yürütmek için ASKART ekibini deneyim, yetenek ve insan gücü ile seçin! Güvenilir uzmanlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız tüm beton kesim ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Bugün bize ulaşın!

Yıllar Önce kurulan ASKAROT beton kesme eskişehir, kırma ve Epoksi müteahhit firmamız, Eskişehir bölgesindeki en büyük işleri 2 yıldan fazla süredir yürütmektedir.

Dost profesyonellerimiz, projenize ayak uyduracak zaman ve maliyet etkin çözümler sunarak mülkünüze saygı duyacaktır. Bugün size nasıl yardımcı olabileceğimizi sorun!

Tags: , , ,

Beton Kesme Eskişehir 7/24

Her türlü beton, tuğla veya blokta dikey, yatay ve çapraz olarak hassas delikler açabiliriz. Takviye ya da koşullar ne olursa olsun. Geceleri, hafta sonları ve tatil günlerinde tam hizmet sunuyoruz. Biz buradayız ve 7/24 yardım etmeye hazırız. Sloganımız Herzaman, Her Yerde. Ayrıca sektördeki en yeni ekipmana sahibiz! Bize bir çağrı atmaktan çekinmeyin ve bir sonraki projenize nasıl yardımcı olabileceğimizi bize bildirin.Eskişehir ilinde beton kesme eskişehir olarak herzaman hizmetinizdeyiz..

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Eskişehir Karot Beton Delme Kesme

beton kesim işi eskişehir

Yıllardan bu yana karot alanında hizmet veren firmamız, karot, beton delme ve beton kesme alanlarında hizmet vermektedir. Karot firması olan ASKAROT Eskişehir Türkiye genelinde profesyonel karot uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Beton delme işlemi olan karot, karot makineleri ile uygulanmaktadır. Son teknoloji karot makineleri ve karot işlerine hakim personelleri ile ASKAROT Eskişehir 7/24 hizmetinizde. Karot uygulamalarında ASKAROT Eskişehir profesyonel olarak yapmaktadır bu açıdan karot uygulamalarınızda bize güvene bilirsiniz.

Karot işlemi karot makineleri ile yapılmaktadır. Karot makinesi bir karot ucuna(kovanına) sahiptir ve bu uca monta edilmiş elmaslar ile karot uygulamalarında profesyonellik sağlamaktadır.ASKAROT Eskişehir karot uygulamasında pürüzsüz bir kesim gerçekleştirmektedir.

Tags: , , , ,
Bize Hemen Yazın