Perde Beton Kesme Eskişehir

Perde Beton Kesme Eskişehir

Perde Beton Kesme Eskişehir

Firmamız bünyesinde barındırdığı son teknoloji ürünleriyle oldukça zengin bir makine haznesine sahiptir. Karot Hidrolik Beton Kesme makinesi da bunlardan sadece bir tanesidir. Karot Hidrolik Beton Kesme makinesi sayesinde perde beton kesme Eskişehir’da istenilen her açıda ve istenilen her betonda, perde beton kesme Eskişehir’da tüm işlemler gerçekleştirilmektedir.

 

Hidrolik Beton Kesme makinesi ile perde beton kesme Eskişehir’da el değmeden uzaktan kumanda ile demir donatılı ve donatısız betonlarda titreşim yaratmadan, hasarsız, tahribatsız bir şekilde uygulanmaktadır. Hidrolik Beton Kesme makinelerinin testere çapları :Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır.

 

Perde beton kesme Eskişehir işlemi, Hidrolik Beton Kesme makineleriyle sulu ve darbesiz bir şekilde gerçekleştirir. Dolayısıyla perde beton kesme Eskişehir işlemi sonrasında herhangi bir tamirat işi oluşturmaz.

 

Hidrolik Beton Kesme makinası perde beton kesme Eskişehir’da, istenilen yere yatay ve dikey olarak monte edilir, özel olarak dizayn edilmiş olan bir rayın üzerinde bulunan ve kesici üniteye bağlı olan bir testere sisteminden yararlanılır. Bu testere motordan aldığı güç ile rayın üzerinde hareket ederek beton kesme işlemini gerçekleştirir. Bu uygulamada perde beton kesme Eskişehir işlemi hatasız ve herhangi bir çatlak yaratmadan gerçekleştirilir.

Bina yıkımında da kullanılan Hidrolik Beton Kesme makinaları, en fazla 1170 mm derinlikte beton kesimini yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir.

 

Hidrolik Beton Kesme makinaları perde beton kesiminde darbesiz ve titreşimsiz olduğu için yapıya herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir perde beton kesme Eskişehir’da imkan sağlar.

 

Hidrolik Beton Kesme makinaları sayesinde perde beton kesme Eskişehir yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz.

 

Firmamız Jet Karot, Hidrolikli Beton Kesme makinalarıyla perde beton kesme Eskişehir’nın yanında, havalandırma boşlukları, şaft açımları, tabliye tadilatları, kalın beton kesimleri, kapı ve pencere açımları, asfalt kesimi ve onarımı, inşaat derzleri ve kontrol derzleri, merdiven şaftları gibi bir çok işlemi profesyonel karotçularla sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 19 Haziran 2018, id:538
telefonwhatsappmail