Beton Delme

Beton Delme

BETON DELME

BETON DELME

As karot, Eskişehir’da beton delme ile ilgili alanda taahhüt hizmeti veren bir firmadır.

Bu alanda karot makinaları ile Eskişehir’da beton delme, karotiyer ile beton kesme ve her türlü donatılı veya donatısız zeminde delme işlemini gerçekleştirmektedir.

Karot beton kesme sistemi;

*Tesisat giderleri

*Havalandırma şavtları

*Klima çıkışları

*Baca açılımları

*Tadilat işlerinde gerekli delme işlemleri

*Kapı kesimleri

*Pencere kesimleri

Temel kaldırma işlerinde sıkça kullanılan metottur.

Karot beton delme sistemleri hızlı bir delme olanağı sunması yanında,mevcut yapıya hiçbir şekilde zarar vermeyen ,uygulama sonrası her hangi bir düzelteme işlemi gerektirmeyen ,hızlı , ekonomik ve güvenli bir sistemdir.

Profesyonel karot beton delme makinaları ile 450-900 açılarda beton ve katı yüzey delimleri mümkün olmakla birlikte uzatma aparatı ile 700 cm derinlikte ki delme işlemi mümkün olmaktadır.

Q20mm – Q100mm çaplarda delme işlemi yapılabilmektedir.

Beton delme fiyatları(karot fiyatları) uygulama çapı,delme derinliği,uygulama adedi,şantiye olanakları (elektrik-su-iskele,platform,iş makinaları) etken faktörler gözükmektedir.

Beton kesme,beton delme firmaları Eskişehir olarak profesyonel kadro,zengin maina parkı ve güvenilir kimliği ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Karot firmaları öncülüğü yapan AS KAROT bu alanda karot,beton delme,karot makinası,karot ucu,karot bıçağı,karot uygulamaları,karot fiyatları,beton delme fiyatları konularında hizmetlerine devam etmektedir.

Ayrıca karot makinası,kiralık karot aparatları konularında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Hemen Yazın